מה קורה פה?What's going on here

הכותבים באתר זה הם בעלי דעות שונות (ולעתים אף משונות) בנושאים שונים. המשותף לכולנו הוא הרעיון הפשוט שהפרט תמיד קודם בחשיבותו לקולקטיב. אתם לא חייבים להחזיק בדעה זו (או כל דעה אחרת) כדי להגיב כאן, כל עוד אתם מתנהגים בצורה דומה לזו בה הייתם מתנהגים כאשר אתם מתארחים בביתו של אחד מאתנו. אנחנו מאד אוהבים אורחים, אבל מי שממש לא אוהב אותנו ואת דעותינו, מוזמן לא להתארח אצלנו. בדיוק כמו ביתו של כל אחד, גם אתר זה הוא מקום פרטי, עם כל המשתמע מכך. אז אם בבתים עסקינן, להלן כמה "כללי בית":

*אנא השתמשו בשפה נקיה ככל האפשר. חלקנו פחות רגישים, חלקנו יותר, ולחלקינו יש ילדים שלפעמים מציצים מעל לכתף.

*השתדלו לקצר בדברים, כדי לא לייאש את הקורא, וגם כדי לתת הזדמנות לאחרים להתבטא. אם יש לכם משהו ארוך יחסית שאתם מאד רוצים לחלק עם שאר הקוראים, שלחו לנו, ונשקול לפרסם זאת בפוסט נפרד, (אחרי עריכה מתאימה) – או שלא.

*הימנעו מהצבת קישורים ("לינקים") רבים מדי, כדי שהרובוט לא יחשוב שאתם "ספמרים".

*השתדלו להיצמד לנושא המקורי של הפוסט עליו אתם מגיבים, אלא אם כן יש לפניכם תגובות רבות, והנושא מוצה פחות או יותר.

*אנחנו שומרים לעצמנו את הזכות למחוק כל תגובה שלפי דעתנו חורגת מכללים אלו, עד להרחקת המגיב לצמיתות (זאת, ייתכן, לאחר הפיכתו ללעג וקלס). יעשה מאמץ להזהרת המגיב לפני נקיטת צעדים קיצוניים אלו (שאנו מקווים שלא נזדקק להם לעתים קרובות מדי).

*אנו רוצים לעודד את קוראינו החד-לשוניים לא להבהל מערבוב השפות, ולנהוג כאילו האתר הוא על טהרת העברית, אבל לא לשכוח שבין המגיבים באנגלית ייתכנו גם אנשים שקוראים עברית. לעומת זאת, אנו רוצים לעודד את מגיבינו הדו-לשוניים להגיב בשתי השפות בעת ובעונה אחת, כדי לשתף כמה שיותר קוראים.

*שמרו על חוש ההומור, ואל תיקחו ללב. חיים רק פעם אחת – באמת, בדקנו.

——————

This site is primarily oriented towards Israeli readers, and so most of it is in Hebrew. However, we will make an effort to post English versions (not necessarily translations) of posts that might be of interest to non-Israelis, and occasionally even separate posts aimed solely at them. In such cases the title of a post will be in both languages, so that the English readers will be able to spot these posts in their RSS readers. These posts will be lumped under the category 'English'. This is the word to look for on the front page, and this is the link to bookmark.

This WP platform is set up for posting in Hebrew (right to left), which explains the punctuation problems in English texts (misplaced periods and commas and such). We hope that this doesn't deter our English readers from reading and coming back for more.

Don't be intimidated by the language mixture. Treat this site as if it was English only, just keep in mind that many Israelis do read English.

אז מי זה ה"אנחנו" הזה?Who are we

אליסה – Alisa

אסף – Asaph

תמרה – Tamara

אבנר – Avner

רוגל – Rogel

עומר – Omer

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s


%d בלוגרים אהבו את זה: